Diplomové práce
Hradec Králové

...tisk a vazba Vaší kvalifikační práce

Jak to funguje

Přes tento systém máte možnost podat objednávku tisku a vazby své kvalifikační práce anebo si předem jen rezervovat termín (doporučujeme v březnu, dubnu, na počátku května a na konci srpna, kdy je více zakázek). Pokud si od nás necháte zhotovit tisk i vazbu, nemusíte nikam chodit, vše objednáte z domova přes internet. Dojdete si pak až pro hotové výtisky na centrum služeb v Objektu společné výuky Univerzity Hradec Králové v centru města. Zde Vám pomohou, pokud máte potíže s nahráním své práce do systému.

Výběr fakulty a předání textu práce

Novou objednávku/rezervaci započnete kliknutím na odkaz NOVÁ OBJEDNÁVKA nahoře na těchto stránkách. Zde pak vyberte Vaši školu a fakultu, pokud ji v seznamu nenaleznete, klikněte nahoře na odkaz a zadejte název ručně. V dalším kroku vybíráte, zda půjde o objednávku (tedy nahrajete i soubor se svou prací) anebo jen o rezervaci (soubor s prací nám dodáte později). Při nahrávání souboru s prací i případných příloh vyžadujeme formát PDF, abychom Vám mohli zaručit, že vytisknutá práce bude vypadat stejně, jako jste nám zaslali.

Převod například z Wordu do PDF Vám můžeme zajistit, napište na e-mail obchod@dp-hk.cz a připojte svou práci. Obratem Vám zašleme zpět PDF soubor, který použijete v objednávce. Pokud jen rezervujete termín, nahrajte práci v sekci stav objednávky. Mějte prosím na paměti, že práci můžeme zhotovit až po zaslání všech podkladů a cena se tedy počítá dle data zaslání textu s prací.

Pokud si chcete práci vytisknout sami a od nás ji nechat jen svázat, postupujte stejně jako při rezervaci, jen nám na konci do poznámky napište, kdy práci na centrum služeb UHK donesete. Při vlastním tisku se počítá manipulační přirážka dle ceníku, zpracování je náročnější než při tisku i vazbě u nás.

Doplňující údaje k tisku

V dalším kroku objednávky zadejte počet stran celkem a počet barevných, jde ale pouze o informativní kalkulaci, abyste věděli, kolik bude tisk u nás stát a my budeme mít představu, kolik stran bude obsahovat jedna vazba. Dále zde vyberte, zda chcete oboustranný tisk (je výslovně povolený jen na několika málo školách). Pak také zadejte, kolik kusů výtisků budete chtít svázat v pevné vazbě a kolik v kroužkové.

Vzhled desek

Ve čtvrtém kroku vyberete barvu a materiál desek a také barvu potisku desek (zlatá / stříbrná). Zadáte také typ práce, název práce, datum a jméno pro tisk na desky. Většina škol nechce tisk názvu práce na desky, ale máte možnost si ho zde objednat. Stejně tak si můžete objednat tisk na hřbet práce, který vyžadují na některých fakultách. Také si zde můžete přiobjednat vložení DVD obalu. Podobu desek vidíte v pravé části obrazovky, abyste získali představu, jak bude práce vypadat.

Termín dodání

V závěru objednávky vyberete datum, kdy si chcete hotové výtisky vyzvednout. Předvybrán je termín za čtyři dny od objednávky, kdy vychází cena nejlépe, ale můžete si vybrat i jiný termín, pokud je ještě volná kapacita. V samotném závěru zadáte e-mail a číslo mobilního telefonu – jednak pro kontaktování v případě komplikací, ale především Vám po dokončení objednávky zašleme e-mail a SMS zprávu. Můžete nám také do poznámky napsat cokoliv, co nebylo možné zadat v předchozích krocích. V dalším kroku uvidíte souhrn objednávky, po odsouhlasení je objednávka dokončena.

Výdej práce

Práce se snažíme tisknout tak rychle, jak je to jen možné, proto se může často stát, že si objednáte termín vyzvednutí za týden a my díky volné kapacitě práci připravíme bez příplatku do druhého dne. Po dokončení vazby obdržíte e-mail a SMS, pak si můžete práce ihned vyzvednout na centru služeb v přízemí Objektu společné výuky UHK (vpravo od vstupu do knihovny). Zde s prací obdržíte i detailní souhrn, za co kolik platíte, po odsouhlasení částku zaplatíte.

Oprava práce

Nová technologie vazby umožňuje cca 2x práci rozvázat a znovu svázat bez snížení kvality vazby. Hřbet vazby je kovový a ve speciálním stroji jej lze uvolnit a pak vložit/vyjmout/přidat listy papíru, poté se práce znovu sváže. Při běžném používání nehrozí, že by hřbet samovolně vypadl, ale při pádu z velké výšky anebo použití hrubé síly se to stát může – takovou práci Vám zpravidla do druhého dne zdarma opravíme a hřbet znovu zalisujeme.

Dotazy, náměty

Pokud máte jakékoliv dotazy, pište na obchod@dp-hk.cz anebo volejte na telefon 737 227 122. Na e-mailu jsme dostupní i o víkendech a mimo pracovní dobu, na telefonu pouze v pracovní dny 8-15 hod.